HÜDA PAR Siirt Merkez İlçe Başkanı Işıktaş, son yolculuğuna uğurlandı

0
10 views

Covid-19 tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden HÜDA PAR Siirt Merkez İlçe Başkanı Recep Işıktaş (50), ailesinin ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bir süredir yakalandığı Covid-19 nedeniyle tedavi gören HÜDA PAR Siirt Merkez İlçe Başkanı Recep Işıktaş, Siirt Devlet Hastanesinde 17.30 sıralarında hayatını kaybetti.

HÜDA PAR Siirt Merkez İlçe Başkanı Recep Işıktaş’ın hayatını kaybettiğini duyan aile yakınları ve parti üyeleri hastaneye akın etti.

Kısa sürede hastane bahçesinde büyük bir kalabalık oluşması üzerine polis ekipleri, aile yakınları haricinde hastane bahçenin boşaltılması istedi.

Hayatını kaybeden Işıktaş, hastanede kılınan cenaze namazı sonrasında özel kıyafet giyen görevliler tarafından cenaze aracına kondu ve Merkez Şeyh Devha aile mezarlığına götürüldü.

Defin sırasında mesafe kurallarına uyan aile yakınları, tabutun taşınmasını maske ve eldiven takarak tedbir alan parti üyelerine bıraktı.

Büyük bir hüzün içerisinde defin işlemleri tamamlanan Işıktaş’ın yakınları ve dava arkadaşlarından helallik istenmesinin ardından yakınlarına taziye dilekleri iletildi.

Covid-19 tedbirleri nedeniyle taziyenin kurulmayacağı öğrenildi.

Bir Cevap Yazın